Apie mus

MAKE-UP ATELIER PARIS

Make-up Atelier Paris – lyderiaujanti profesionalaus makiažo ir grimo kosmetikos gamybos įmonė, kurią 1986 metais įkūrė žymi vizažistė Elen Kije. Elen Kije gimė Nensio mieste Prancūzijoje. „Jau nuo vaikystės svajojau tapti profesionalia visažiste.“ – pasakoja Elen. Jausdama didelę aistrą šiai specialybei, ji pabaigė kosmetikos mokslus, „teatrinio grimo ir sceninio makiažo“ specializaciją. Vėliau Paryžiuje Elen tęsė mokslus, tobulinosi ir lankė žinomo meistro Žano-Pjero Flerimono pamokas.

Dirbdama daugelio makiažo mokyklų dėstytoja bei vizažiste-grimere žymiuose Europos ir Hollywoodo projektuose, Elen sukūrė universalią dėstymo programą pradedantiems vizažistams. 1986 Elen įkūrė Profesionalių makiažo specialistų centrą Make-up Atelier Paris.

Bendradarbiaudama su farmokologu-kosmetologu Klodu Diuso atliko tyrimus bei pradėjo savo kosmetikos linijos gamybą. Make-up Atelier Paris – profesionalios kosmetikos prekinis ženklas, eksportuojamas visame pasaulyje. Kokia gi yra sėkmės paslaptis? Tai, kad Make-up Atelier Paris – siūlo ypatingai platų aukščiausio lygio produkcijos asortimentą, kuris atitinka visus šiandien keliamus reikalavimus kosmetikos pramonėje. Subtili tekstūra, high-tech pigmentuoti šešėliai ir skaistalai, high tech gelinės tekstūros, ypač atsparios bet kokiam poveikiui formulės… Ir visa tai pateikiama prancūziškai elegantiškoje pakuotėje. Make-up Atelier Paris kosmetika – tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės.

Tai, kad įmonė turi savo gamyklą ir laboratorijas – labai didelis privalumas, ypač, kai kalbama apie naujoves ir produktus, kurie seka mados tendencijomis. Taip 1991 metais kompanija pirmą kartą sukūrė 5 spalvų šešėlių ir lūpų dažų paletes – šį žingsnį vėliau sėkmingai panaudojo ir kitos Europos ir pasaulio kompanijos. Make-up Atelier Paris kosmetika – tai profesionali dekoratyvinė kosmetika profesionalams ir norintiems tokiais tapti.

„Make up Atelier Paris“ šiandien tai:

  • Tarptautiniai profesionalūs makiažo ir grimo centrai;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos kūrimo laboratorijos;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamykla;
  • Lateksinių muliažų gamykla;
  • Make-up Atelier Paris stiprioji pusė – nuolat atnaujinamas ir plečiamas asortimentas, sudarantis visas galimybės kuriančiam meistrui.

 

Make-up Atelier Paris – tai tarptautinis vardas ir neabejotina JŪSŲ SĖKMĖ.

Susisiekite

X