Pirkimo taisyklės ir grąžinimo sąlygos

Atsiskaitymas


Už šioje elektroninėje parduotuvėje įsigyjamas prekes atsiskaitoma banko pavedimu šiais rekvizitais:
Gavėjas: UAB Brentus
Gavėjo kodas: 302616360
Bankas: AB Swedbank
Sąskaitos nr.: LT10 7300 0101 3442 9266
Suma apmokėjimui: jūsų užsakymo suma eurais
Mokėjimo paskirtis: jūsų užsakymo numeris
arba mokėjimu per mūsų elektroninėje parduotuvėje integruotą Paysera mokėjimo sistemą joje galimais atsiskaitymo būdais.

 

Prekių išsiuntimas, pristatymas ir jo kaina


Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo už jas gavimo dienos. Prekės pristatymo greitis priklauso nuo Jūsų pasirinkto operatoriaus – Omniva arba LP expres darbo. Šiuo metu Omniva siunčiamos prekės didžiuosiuose miestuose stipriai vėluoja.
Prekės Lietuvoje pristatomos:

  • į Kliento pasirinktą LP EXPRESS arba OMNIVA paštomatus (prekių pristatymo kaina šiuo būdu nuo 2,5 Eur). Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

arba

  • Kliento pasirinktu adresu per LP EXPRESS / OMNIVA kurjerius (prekių pristatymo kaina šiuo būdu nuo 4,5 Eur). Siuntos pristatomos per 1-4 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

Prekių grąžinimas


Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekių gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių ir jas grąžinti jeigu:

  • Įsigytos prekės nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos, bei, nepažeistas prekių pakuotės, patvirtinančios prekių įsigijimą internetu, lipdukas, bei, prekės ir jų pakuotės nepraradusios prekinės išvaizdos ir yra pilnos komplektacijos;
  • Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Klientas gavęs nekokybiškas prekes turi nedelsiant susisiekti su pardavėju el. paštu info@brentus.lt ir suderinti nekokybiškų prekių keitimo arba grąžinimo sąlygas. Be to:

  • Gražinamos ar keičiamos prekės bei jų pakuotės turi būti pilnos komplektacijos;
  • Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Prekės gali būti nekeičiamos ir grąžinama jų kaina, jeigu pageidaujamų keisti prekių neturime sandėlyje.
Pageidavimą grąžinti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Klientas pareiškia el. laišku siunčiamu el. paštu: info@brentus.lt, savo el. laiške nurodydamas grąžinamas prekes, savo vardą ir pavardę bei savo banko sąskaitos rekvizitus. Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Po kokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, išskyrus prekių pristatymo kainą, kuri nėra kompensuojama, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą. Po nekokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, įskaitant prekių pristatymo kainą, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą.

X