Apie mus

Make-up Atelier Paris – lyderiaujanti profesionalaus makiažo ir grimo kosmetikos gamybos įmonė, kurią 1986 metais įkūrė žymi vizažistė Elen Kije. Elen Kije gimė Nensio mieste Prancūzijoje. „Jau nuo vaikystės svajojau tapti profesionalia visažiste.“ – pasakoja Elen. Jausdama didelę aistrą šiai specialybei, ji pabaigė kosmetikos mokslus, „teatrinio grimo ir sceninio makiažo“ specializaciją. Vėliau Paryžiuje Elen tęsė mokslus, tobulinosi ir lankė žinomo meistro Žano-Pjero Flerimono pamokas.

Dirbdama daugelio makiažo mokyklų dėstytoja bei vizažiste-grimere žymiuose Europos ir Hollywoodo projektuose, Elen sukūrė universalią dėstymo programą pradedantiems vizažistams. 1986 Elen įkūrė Profesionalių makiažo specialistų centrą Make-up Atelier Paris.

Bendradarbiaudama su farmokologu-kosmetologu Klodu Diuso atliko tyrimus bei pradėjo savo kosmetikos linijos gamybą. Make-up Atelier Paris – profesionalios kosmetikos prekinis ženklas, eksportuojamas visame pasaulyje. Kokia gi yra sėkmės paslaptis? Tai, kad Make-up Atelier Paris – siūlo ypatingai platų aukščiausio lygio produkcijos asortimentą, kuris atitinka visus šiandien keliamus reikalavimus kosmetikos pramonėje. Subtili tekstūra, high-tech pigmentuoti šešėliai ir skaistalai, high tech gelinės tekstūros, ypač atsparios bet kokiam poveikiui formulės… Ir visa tai pateikiama prancūziškai elegantiškoje pakuotėje. Make-up Atelier Paris kosmetika – tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės.

Tai, kad įmonė turi savo gamyklą ir laboratorijas – labai didelis privalumas, ypač, kai kalbama apie naujoves ir produktus, kurie seka mados tendencijomis. Taip 1991 metais kompanija pirmą kartą sukūrė 5 spalvų šešėlių ir lūpų dažų paletes – šį žingsnį vėliau sėkmingai panaudojo ir kitos Europos ir pasaulio kompanijos. Make-up Atelier Paris kosmetika – tai profesionali dekoratyvinė kosmetika profesionalams ir norintiems tokiais tapti.

Šiandien Make up Atelier Paris – inovatyvi ir besąlygiškai išlaikanti profesionalumą įmonė, už kurios vairo stovi Elen sūnus Maxime Bouillard ir dukra Laura Quillé, kurie pasidalino atsakomybes ir toliau kurią produktus tiems, kam svarbu kokybė, profesionalumas ir kūrybiškumas. Po daugiau nei 30 gyvavimo metų Make-up Atelier Paris imasi naujo posūkio, siekiant stipresnės bei galingesnės plėtros su nauju prekės ženklo identitetu – MKATL, naujais meniniais kūriniais bei produktais.

Vaizdinis identitetas keičiasi, tačiau pati Jūsų mėgstamų produktų esmė išlieka ta pati. Dar gražesniems ir profesionalesniems makiažams kurti!