Grąžinimas

Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekių gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių ir jas grąžinti jeigu:

  • Įsigytos prekės nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos, bei, nepažeistas prekių pakuotės, patvirtinančios prekių įsigijimą internetu, lipdukas, bei, prekės ir jų pakuotės nepraradusios prekinės išvaizdos ir yra pilnos komplektacijos;
  • Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Klientas gavęs nekokybiškas prekes turi nedelsiant susisiekti su pardavėju el. paštu info@brentus.lt ir suderinti nekokybiškų prekių keitimo arba grąžinimo sąlygas. Be to:

  • Gražinamos ar keičiamos prekės bei jų pakuotės turi būti pilnos komplektacijos;
  • Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Prekės gali būti nekeičiamos ir grąžinama jų kaina, jeigu pageidaujamų keisti prekių neturime sandėlyje.
Pageidavimą grąžinti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Klientas pareiškia el. laišku siunčiamu el. paštu: info@brentus.lt, savo el. laiške nurodydamas grąžinamas prekes, savo vardą ir pavardę bei savo banko sąskaitos rekvizitus. Klientas savo sąskaita pristato prekes į UAB Brentus ofisą adresu A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258, Kaune, arba apmoka jų pristatymo išlaidas.

Po kokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, išskyrus prekių pristatymo kainą, kuri nėra kompensuojama, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą. Po nekokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, įskaitant prekių pristatymo kainą, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą.